Konsole / Emulacja Gry na konsole, emulatory z grami/ Console games, games for emulators.


 
Narzędzia wątku
Stare 02-02-2010, 07:52   #1
deejay
VIP
 
Awatar deejay
 
Dołączył: Nov 2007
Posty: 377
Dante's Inferno (2010/ENG/XBOX360/RF)

Dante's Inferno (2010/ENG/XBOX360/RF)

Dante's Inferno (2010/ENG/XBOX360/RF)

Dante's Inferno to dynamiczna gra akcji nastawiona na rozgrywkę dla jednego gracza. Produkcja została stworzona na podstawie twórczości XIV pisarza Dantego Alighieri. Opracowaniem dzieła zajął się oddział Electronic Arts odpowiedzialny między innymi za świetny survival horror Dead Space.

Dante’s Inferno w bardzo luźny sposób podejmuje temat Boskiej komedii wspomnianego już średniowiecznego artysty. Podobnie jak w opowieści literackiej, główny bohater gry wkracza do piekła w poszukiwaniu ukochanej Beatrycze. Wirtualna przygoda skupia się jednak na zupełnie nieobecnych elementach w dziele Alighieriego, czyli brutalnej i dynamicznej walce. Śmiałek już na wstępie historii pokonuje samą śmierć, aby wykorzystać w przyszłych zmaganiach jej charakterystyczną kosę. Pomimo sporych rozbieżności, całość została opracowana na podstawie szczegółowych opisów kolejnych kręgów piekła oraz ich mieszkańców. Miłym dodatkiem jest również obecność Wergiliusza, który jest narratorem opowieści.

Główny bohater dysponuje zestawem widowiskowych i prostych w obsłudze ciosów, a naszym zadaniem jest po prostu przedzieranie się przez hordy różnych przeciwników. Niejednokrotnie musimy zmierzyć się z potężniejszymi potworami, by na samym końcu stanąć oko w oko z samym królem piekła - Lucyferem. Sterowanie i wiele elementów mechaniki rozgrywki nawiązuje do serii God of War znanej z konsol PlayStation. Możemy więc wyprowadzać szereg kombinacji ciosów, wykorzystywać różne bronie (np. kosę lub krzyż), artefakty, moce (np. Lust Storm lub Suicide Fruit) oraz wykańczać przeciwników w szczególnie widowiskowy i krwawy sposób.


Dante's Inferno (2010/ENG/XBOX360/RF)

Dante's Inferno (2010/ENG/XBOX360/RF)

Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników forum. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać dostęp do treści.
deejay jest offline  

Tagi
dante, inferno

Narzędzia wątku


Uzytkownicy odwiedzili watek szukajac:
Dante, dante's inferno xbox 360 ygoow, dante inferno emulacja xbox